مقالات

مزایا و معایب پرفکت مانی (Perfectmoney) چیست؟
27 تیر 1398

مزایا و معایب پرفکت مانی (Perfectmoney) چیست؟

برخی از مزایای کلیدی Perfect Money: • قابلیت جابجایی و انتقال وجه پرفکت مانی بین کاربران همین سیستم • قابلیت خرید بیت کوین، دلار آمریکا، یورو و طلا به صورت کاملا آنلاین • سادگی افتتاح حساب، شارژ حساب , خرید و فروش پرفکت مانی • دریافت وجه از پروژه‌های مختلف تجاری در اینترنت (دریافت دستمزد در ازای انجام کار و…) • نگهداری وجوه در یک حساب الکترونیکی امن

see more ادامه
پرفکت مانی (perfectmoney) چیست ؟
23 تیر 1398

پرفکت مانی (perfectmoney) چیست ؟

پرفکت مانی (Prefect Money) چیست ؟ پرفکت مانی نوعی دیگر از سرویس های پرداخت آنلاین است که به نسل جدید بانکداری اینترنتی مشهور می باشد که در دنیای مجازی و حوزه اقتصاد انقلابی را بوجود آورده است که تمام معاملات ریز و درشت را در بستر اینترنت به صورت نامحدود انجام می دهد.

see more ادامه
کد فوچرز fouchers و کد پی اس ووچرز PSvouchers
5 تیر 1398

کد فوچرز fouchers و کد پی اس ووچرز PSvouchers

fouchers کد فوچرز چیست؟ psvouchers کد پی اس ووچرز آیا کد فوچرز سایت مرجع دارد؟ آیا کد فوچرز را می توان به معادل ریالی تبدیل کرد ؟ آیا کد فوچرز یک ارز دیجیتال می باشد ؟ چگونه کد فوچرز را به ریال تبدیل کنیم ؟ آیا کد فوچرز رایگان هم وجود دارد ؟ چطور می توانیم کد فوچرز بخریم ؟ آیا کد فوچرز برای خرید و فروش مناسب است ؟ آیا کد فوچرز با دستگاه ماینر تولید می شود ؟ fouchersخرید کد فوچرز بدون کارمزد است ؟

see more ادامه
خرید پرفکت مانی بدون کارمزد
4 تیر 1398

خرید پرفکت مانی بدون کارمزد

سایت ایکس24پی همواره در تلاش است بتواند خرید و فروش پرفکت مانی ارزان قیمت و همچنین کد ووچر پرفکت مانی ارزان قیمت را بدون دریافت کارمزد به کاربران خود ارائه دهد. با توجه به نوسان قیمت ارز پرداخت بین المللی ایکس24پی همواره تلاش خود را برای رضایت کاربران خواهد کرد تا بتواند پرفکت مانی ارزان بدون کارمزد و همچنین ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد را ارائه دهد .

see more ادامه
پرفکت مانی
25 تیر 1397

پرفکت مانی

پرفکت مانی پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که در سال 2007 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در پاناما می باشد. پرفکت مانی در سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است. استفاده از آن آسان است و حساب های کاربران از امنیت بالایی برخوردار می باشد. خوشبختانه پرفکت مانی برای ایران تحریم نیست و کاربران ایرانی می توانند بدون محدودیت و به راحتی یک اکانت پرفکت مانی برای خود داشته باشند

see more ادامه